Separate announcements and stickies from the messages :
Не With a line With a table
Separate announcements and stickies from the messages :
Не With a line With a table
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Всичко е просто, 1-во се регвате, 2-ро записвате, 3-то играете ! Успех на всички ! Най - добрият форум за ФИФА 07/10.

 

 Торес: Следващият сезон ще бъде различен за мен

Go down 
АвторСъобщение
Торесчу
Администратор
Администратор
Торесчу


Мнения : 808
Години : 29
Град : Добрич
Регистриран на : 25.04.2011

Торес: Следващият сезон ще бъде различен за мен Empty
ПисанеЗаглавие: Торес: Следващият сезон ще бъде различен за мен   Торес: Следващият сезон ще бъде различен за мен I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 8:08 am

"Радвам се, че ще имам възможност да си почина за пръв път от пет години", изрази задоволството си нападателят

Торес: Следващият сезон ще бъде различен за мен 3421937S


Нападателят на Челси и националния отбор на Испания Фернандо Торес призна, че не знае каква ще бъде ситуацията около мениджърския пост в клубния си отбор.

Той разкри, че годината е била много тежка за него, особено след като премина на "Стамфорд Бридж".

Испанският национал акостира в лондонския клуб през януари срещу колосалните 50 милиона паунда.

"Ел Ниньо" бе привлечен в състава на лондончани от друг английски гранд - Ливърпул, но като цяло разочарова с представянето си през вече изминалия сезон.

Торес обаче се радва, че ще има цяло лято пред себе си, за да подобри взаимодействието си със съотборниците си и да си припомни как се вкарват голове.

"За мен изминалият сезон бе наистина много труден. Много неща се случиха през последните няколко месеца, но аз съм оптимистично настроен и гледам само напред. Към момента мислите ми са насочени единствено към мачовете, които ми предстоят с националния отбор на родината ми Испания", призна Торес пред Goal.com.

Въпреки, че нападателят успя да стане световен шампион със своята родина и да си осигури колосален трансфер в Челси през януари, много хора се съмняват, че той ще върне старата си добра форма от последните няколко години.

Все пак обаче доста обнадеждаващо бе представянето му в контролата срещу, в която нападателят се представи доста стабилно, след като влезе на терена.

"Най-накрая ще имам почивка пред себе си, това е супер. Ще си почина добре и ще се подготвя по възможно най-добрия начин за новия сезон", разкри испанецът.

"Това е петата ми година без почивка, наистина ми се събраха доста тежки сезони и имам нужда да релаксирам след всичките мачове, които съм изиграл", добави той.

"Сигурен съм, че следващият сезон ще бъде много по-различен и добър както за мен, така и за клубния ми отбор", не пропусна да отбележи Торес.

"Колкото до мениджърския пост в Челси, честно казано нямам представя какво ще става и кой ще поеме клуба", добави той.

Карло Анчелоти, който взе испанският национал на "Стамфорд Бридж", бе уволнен и се очаква съвсем скоро да му бъде назначен заместник.

Вариантите за нов наставник на клуба са много, но според медиите на Острова, с най-големи шансове да поеме Челси е Гуус Хидинк.
Върнете се в началото Go down
 
Торес: Следващият сезон ще бъде различен за мен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ранглиста | FIFA 10 | - НОВ СЕЗОН !!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: .:: FIFA-MASTER ::. ОБЩНОСТ :: Спортни Новини-
Идете на: